ביטוחים

פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמינו מתקשרים לחברות ביטוח שונות, ומנסים להשוות מחירים, תוך כדי התחשבות בחבילות השונות המוצעות לנו. לרוב אנחנו מוצאים את עצמינו מחזיקים את מכשיר הטלפון, מבולבלים וחסרי עצות. לבסוף, אנחנו רוכשים פוליסה, שאולי לא בדיוק מתאימה לנו, אבל הסוכן היה נחמד, משכנע או פשוט אסרטיבי יותר ממתחריו.

היום, כאשר אינספור חברות ביטוח מציפות את השוק, וכאשר מגוון המוצרים והשירותים המוצעים על ידן הולך וקוסם לנו יותר ויותר, קשה לנו לבחור בצורה נכונה את חברת הביטוח שממנה נרכוש פוליסה מתאימה. התוצאה היא, שהרבה פעמים אנחנו רוכשים חבילות לא מתאימות ויקרות, או לחלופין – מכתתים רגליים ומבלים שעות ארוכות בטלפון, כדי לרכוש ביטוח שיניים מחברה א', ביטוח רכב מחברה ב', וביטוח חיים מחברה ג'.
באינטר ביטוחים אנו בוחנים יחד אתכם מהם צורכיכם ומה מבוקשכם, וביחד אתכם אנחנו בוחרים חבילת ביטוח מתאימה. כאנשי מקצוע, אנו בוחנים את צורכיכם לעומק, וברוב המקרים אנו יכולים להרכיב חבילת ביטוח שהיא גם יותר זולה, וגם יותר מתאימה. מאחר ואנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות במשק, אנחנו יכולים ליצור חבילת ביטוח, שמורכבת מפוליסות שנרכשות אצל החברות השונות. באופן כזה, תוכלו לחסוך כסף, ויחד עם זאת – לקנות פוליסת ביטוח, שתקיף את כל הצרכים והדרישות שלכם.

היכנסו לאינטר ביטוחים, הציגו בפני נציגינו את מבוקשכם, ואנו נדאג להרכיב עבורכם חבילת ביטוח, שתהיה המקיפה והזולה ביותר.

צרו קשר באתר או בטלפון ישיר:

03-5417100

    דילוג לתוכן